Status:
Powierzchnia: 235 m²
Rodzaj transakcji: Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości: Dom
Lokalizacja: Wola Grzymkowa
Rynek: Wtórny
Cena: 1 600 000 PLN
Cena za MKW: 6 809 PLN

Zapraszam do zakupu nowoczesnego domu zbudowanego w Woli Grzymkowej k/Aleksandrowa Łódzkiego.

Dom z 2023 r. został zbudowany wg indywidualnego projektu, ma powierzchnię użytkową 235 mkw. i stoi na działce 1348 mkw. sąsiadującej z terenem zalesionym.

Budynek cechuje przede wszystkim przestrzenność i funkcjonalność. Piękne, duże okna wspaniale doświetlają wnętrze, co mogą Państwo zobaczyć na filmie:

https://www.youtube.com/watch?v=-hufTFilPW0

Do dyspozycji mieszkańców są 4 pokoje, z których dwa znajdują się na piętrze i dwa na parterze, w różnych częściach budynku. Na piętrze między pokojami znajduje się jedna z łazienek, wyposażona w wannę. Do jednego z pokojów tutaj przynależy też funkcjonalna garderoba. W obu pokojach i łazience zamontowano drzwi bezprzylgowe.

Wielkość pokojów: 13 mkw. 13 mkw., 12 mkw., 11 mkw., salon 33 mkw.

Na parterze przewidziano również miejsce na tak użyteczne pomieszczenia, jak pralnia, spiżarnia przy kuchni oraz przedsionek do garażu, który został świetnie zagospodarowany jako miejsce do przechowywania (szafy w zabudowie).
Na tej kondygnacji znajduje się również druga łazienka, z prysznicem.


Ale sercem domu jest robiąca duże wrażenie część wspólna - przepiękny, pełen światła, salon wysoki na dwie kondygnacje oraz jego kontynuacja na piętrze, w której znalazł swoje miejsce stół do bilarda.
Wszystkie okna w budynku zostały wyposażone w automatyczne, sterowane pilotem, żaluzje. Dodatkowo w oknach zamontowano moskitiery.


Garaż w bryle budynku, o powierzchni 47 mkw. przewidziano na 2 samochody i z niego wchodzi się do pomieszczenia kotłowni (kolejne 6 mkw. powierzchni).
Brama garażowa oraz wjazdowa na pilota.

RZUT PARTERU

RZUT PIĘTRA

Na zewnątrz znajduje się basen przylegający do dużego tarasu, na który wychodzi się z salonu.

Działka została zagospodarowana jako trawnik, wzdłuż ogrodzenia z paneli posadzono ponad młodych 200 tuj. W całości obejmuje ją system automatycznego nawadniania.
W części wymaga jeszcze zagospodarowania.

Dom jest ogrzewany za pomocą pompy ciepła woda-powietrze poprzez ogrzewanie podłogowe (nie ma grzejników). Na dachu znajduje się instalacja fotowoltaiczna o mocy 9 kW, co przekłada się na praktycznie zerowe rachunki za energię elektryczną.
Pozostałe media: wodociąg gminny, szambo szczelne o poj. 12 msz.

Instalacje: monitoringu, domofon (na parterze i na piętrze), kina domowego.

W sąsiedztwie znajdą Państwo domy jednorodzinne i las.
Ciszę i spokój. A jednocześnie jest tylko 3 km do centrum Aleksandrowa i 14 km do Manufaktury w Łodzi. Kompletna infrastruktura niezbędna do funkcjonowania znajduje się w zasięgu ręki.

Podsumowując, to wspaniała nieruchomość dedykowana nowoczesnej rodzinie, która ceni sobie rozwiązania wykraczające poza standard.

Basen - stół bilardowy - żaluzje na pilota - automatyczne nawadnianie ogrodu - garaż na 2 auta - nowoczesne ogrzewanie - instalacja ograniczająca rachunki za prąd - to wszystko ATUTY nie do przecenienia.

Serdecznie zapraszam na prezentację po wcześniejszej rezerwacji terminu.