Referencje

Pani Elżbieta - Sprzedająca mieszkanie i działkę

"Panią Magdalenę polecono mi jako najlepszą agentkę w Gdańsku. Po dwukrotnej współpracy mogę powiedzieć więcej, jest nie tylko osobą bardzo profesjonalną, dynamiczną i utalentowaną negocjatorką, ale również wspaniałą dyplomatką, reprezentującą bardzo wysokie standardy.

Jej talenty uzupełnia ściśle ekipa, z którą współpracuje: specjaliści od fotografii i wystroju wnętrz. Nic więc dziwnego, że jej wspaniała opinia dotarła aż do Paryża.

Szczerze polecam."

Gdańsk, 22 lipca 2022 r.

Pani Anna - Sprzedająca dom

"Poznałam Panią Magdę w jednym z najtrudniejszych momentów mojego życia, kiedy próbowałam sprzedać dom. Pierwsze minuty rozmowy pozwoliły mi stwierdzić, że jest to osoba miła, troskliwa i bardzo zaangażowana w swoją pracę. Wykonała wspaniałą prezentację domu, umieściła ogłoszenie na wszystkich możliwych portalach. Zawsze była do dyspozycji, zawsze miała czas na odpowiadanie na telefony i pytania, pewnie niejednokrotnie uciążliwe i powtarzające się. Współpraca z Panią Magdą odbyła się w dobrej, przyjaznej atmosferze, czułam że zależy jej na transakcji sprzedaży w nie mniejszym stopniu, niż mi. Podczas samej transakcji czuwała nad wszystkim i pomagała w każdej sytuacji.

Z wielką przyjemnością i całym sercem polecam współpracę z Panią Magdą."

Wieruszów, 10 maja 2022 r.

Pani Ilona - Sprzedająca dom

"Szczerze polecam Panią Magdalenę. Profesjonalistka pod każdym względem, pomoc we wszystkich formalnościach, przeprowadziła mnie przez cały proces sprzedaży domu bezbólowo :)"

Kutno, 15 marca 2022 r.

Pani Sylwia - Sprzedająca dom

"Zdecydowanie polecam p. Magdę, jest osobą niezwykle kompetentną, profesjonalną, sympatyczną oraz bardzo kontaktową. Pani Magda zaoferowała nam swoją pomoc, gdy byliśmy w kryzysowej sytuacji podczas sprzedaży domu. Dzięki jej cennym wskazówkom oraz zaangażowaniu udało się pomyślnie dokończyć transakcję, która bez pomocy p. Magdy nie doszłaby do skutku. Pani Magda zajęła sie pozyskaniem całej dokumentacji potrzebnej do sprzedaży, pomogła nam przy negocjacjach z kupującym oraz towarzyszyła podczas każdego etapu zlecenia kupna-sprzedaży nieruchomości. Już podczas pierwszego spotkania poczuliśmy, że p. Magda jest osobą godną zaufania, ciepłą oraz obiektywną i można się czuć przy niej bezpiecznie w sytuacjach tak stresujących, jak sprzedaż czy kupno nieruchomości.

Pani Magdo jeszcze raz dziękujemy i polecamy z całego serca!"

Kutno, 3 luty 2022 r.

Pani Radosława - Sprzedająca mieszkanie

"Pani Magda jest profesjonalistką na najwyższym poziomie, dysponuje szeroką wiedzą i dużym doświadczeniem. Bardzo pomocna, pełna inicjatywy i szczerego entuzjazmu. Niezwykle miły kontakt i bieżące wsparcie. Szczerość, transparencja, otwarta komunikacja, informacje podawane na bieżąco."

Łęgowo, 25 października 2021 r.

Pani Dorota - Sprzedająca gospodarstwo rolne

"Współpraca z Panią Magdaleną przebiegła na bardzo wysokim poziomie. Na każdym etapie sprzedaży nieruchomości otrzymałam profesjonalną pomoc oraz wsparcie.

Pani Magdalena jest pośrednikiem posiadającym ogromną wiedzę oraz doświadczenie. Wyróżnia się empatią i wysokim poziomem kultury osobistej. Wnikliwie przeanalizowała wymaganą dokumentację i rzetelnie wyjaśniła wszystkie niejasności.

Jej zaangażowanie wykraczało poza oczekiwany zakres kompetencji.

Współpracę z Panią Magdaleną polecam każdemu, jest ona profesjonalistką w każdym calu. Serdecznie dziękuję!"

Gdańsk, 5 marca 2021 r.

Pani Agnieszka - Sprzedająca działki

"Z panią Magdaleną współpracowałam już kilkakrotnie i za każdym razem współpraca zakończyła się sukcesem. Pani Magdalena jest wysokiej klasy specjalistą, osobą rzetelną i zaangażowaną, pomocną na każdym etapie realizacji zlecenia kupna-sprzedaży nieruchomości począwszy od przygotowania oferty do kompletowania niezbędnej dokumentacji.

Nasza współpraca odbywała się w miłej i przyjaznej atmosferze powodującej poczucie zaufania i bezpieczeństwa"

Gdańsk, 23 grudnia 2020 r.

Pani Dorota - Wynajmująca mieszkanie

"Polecam wszystkim współpracę z Panią Magdaleną. Jest osobą kompetentną i bardzo sympatyczną. Pomogła mi wynająć mieszkanie w tym trudnym czasie pandemii.
Pani Magdo bardzo dziękuję."

Gdańsk, 4 czerwca 2020 r.

Pan Rafał - Sprzedający działki

"Współpraca z Panią Magdą to ogromna przyjemność, a jej zaangażowanie oraz profesjonalizm powinny być wzorem dla wielu ludzi – nie tylko z branży obrotu nieruchomościami.
Wszystkim osobom ceniącym uczciwość, kompetencję, niezawodność i obowiązkowość polecam współpracę z Panią Magdą.
Jest osobą bardzo dobrze znającą rynek oraz w pełni dyspozycyjną. Pomaga w załatwianiu spraw urzędowych i notarialnych. Pani Magda załatwiła wszystkie moje potrzebne dokumenty, bym nie musiał specjalnie przyjeżdżać do kraju.
Pani Magda jest jak najbardziej godna zaufania."

Luebeck, 26 czerwca 2020 r.

Pani Elżbieta - Sprzedająca działkę

"Pani Magda jest nie tylko skuteczna w działaniu i osiąganiu efektów satysfakcjonujących klienta, ale posiada tak ważne dla mnie przymioty, jak: kultura osobista, empatia, uśmiech, kontaktowość, które sprawiają, że współpraca na linii klient-pośrednik jest nie tylko biznesem, ale też przyjemnością.
Pani Magdo bez Pani pomocy, to by się nie udało! DZIĘKUJĘ :)"

Łódź, 29 czerwca 2020 r.

Pan Jerzy - Sprzedający mieszkanie

"Panią Magdę polecił mi dobry znajomy. Na pierwszym spotkaniu w moim mieszkaniu p. Magda w sposób bardzo jasny przedstawiła zasady funkcjonowania. Oferta była na tyle atrakcyjna, że od razu zdecydowałem się na podpisanie umowy z wyłącznością.

Zorganizowana sesja zdjęciowa była bardzo profesjonalna, następnie została przedstawiony mi materiał, który zaistniał na kilku najważniejszych portalach rynku nieruchomości. Podczas całego okresu wystawienia mieszkania byłem informowany o zainteresowaniu potencjalnych nabywców w postaci czytelnych raportów. Osoby, które wyraziły chęć obejrzenia mieszkania były oprowadzane i objaśniane przez p. Magdę. Po pewnym czasie zaowocowało to poważnym zainteresowaniem kilku osób i w konsekwencji doprowadziło do sprzedaży mojego mojego mieszkania. Pani Magda asystowała zarówno u Notariusza, jak i przy wydaniu mieszkania.

Gorąco polecam p. Magdę Sławińską jako osobę kompetentną, niezwykle miłą, wsłuchującą się w głos klienta i w konsekwencji bardzo skuteczną."

Gdańsk, 16 sierpień 2019 r.

Pan Tomasz - Sprzedający mieszkanie

"Zdecydowanie rekomenduję p. Magdalenę Stanisz-Sławińską jako kompetentną osobę w zakresie pośrednictwa w sprzedaży mieszkania przy ulicy Zielonej. Profesjonalnie zorganizowała i dopilnowała wszystkie szczegóły transakcji, przez co w przyszłości w razie potrzeby, chętnie ponownie skorzystam z jej usług."

Łódź, 23 października 2017 r.

Pan Piotr - Sprzedający mieszkanie

"Jeszcze nie spotkałem tak kompetentnej, a jednocześnie sympatycznej i co najważniejsze skutecznej osoby, choć miałem wielokrotnie do czynienia z transakcjami nieruchomościami.

Jestem pełen podziwu!"

Łódź, 15 września 2016 r.

Pani Gabriela - Sprzedająca mieszkanie

"Nie wyobrażam sobie, aby sprzedaż mieszkania mogła być przeprowadzona sprawniej, bardziej profesjonalnie i w milszej atmosferze. Już na pierwszym spotkaniu Pani Magda wzbudziła moje zaufanie. Potem było już tylko lepiej.

Indywidualne podejście, dyspozycyjność i ogromna cierpliwość Pani Magdy sprawiły, że nasza współpraca była przyjemnością.

Życzę każdemu sprzedającemu tak energicznej i pracowitej pośredniczki."

Łódź, 3 października 2016 r.

Pani Katarzyna - Kupująca mieszkanie

"Pani Magdalena bardzo pomogła nam przy wyborze mieszkania. Wykazała się dużym profesjonalizmem, znała szczegóły o jakie dopytywaliśmy. Jest bardzo otwartą, ciepłą osobą, ale jednocześnie bardzo zaangażowaną i pomocną. Każda nasza prośba została wysłuchana i rozwiązana. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze sprawnej sprzedaży.

Polecamy usługi Pani Magdaleny Stanisz-Sławińskiej."

Gdańsk, 1 marca 2019 r.

Pani Ewa - Sprzedająca mieszkanie

"Dziękuję serdecznie za profesjonalne pośredniczenie w sprzedaży mojego mieszkania. Zdecydowanie polecam wszystkim Klientom!

Wysoka kultura osobista, wspaniała komunikacja, na bieżąco informacje zwrotne, a przede wszystkim dbałość o klienta. Skutecznie i szybko!!!

Pani Magdo, bardzo mi Pani pomogła! Z całego serca dziękuję!"

Gdańsk, 1 marca 2019 r.

Państwo Dorota i Krzysztof - Kupujący mieszkanie

"W poszukiwaniu mieszkania w Trójmieście pomogła nam pani Magda. Cierpliwie wysłuchała nasze potrzeby. Przygotowała wiele ofert, z których wybraliśmy dwie. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na tą jedną, która sprostała naszym wymaganiom. Spotkania przebiegały sprawnie i w bardzo przyjaznej atmosferze. Podczas załatwiania niezbędnych formalności mogliśmy liczyć na pomoc i rzeczową poradę.

Szczerze polecamy panią Magdę jako kompetentnego partnera w pośrednictwie kupna/sprzedaży nieruchomości."

Nowica, 3 października 2018 r.

Pan Maciej - Sprzedający dom

"Panią Magdę cechuje wysokie zaangażowanie w wykonywaną pracę. Posiada dar zjednywania sobie ludzi. Jest bezpośrednia, komunikatywna i bardzo sympatyczna. Swoją energią zaraża klientów, rozumie ich problemy, nie ogranicza swojego czasu pracy i skutecznie doprowadza transakcje do końca. Jako korzystający z Jej pracy w sprzedaniu naszej nieruchomości wyrażamy zadowolenie i podziękowanie."

Łódź, 30 sierpień 2017 r.

Pani Katarzyna - Wynajmująca mieszkanie

"Poznałam Panią Magdę przy zakupie mieszkania (była pośrednikiem osób sprzedających). Jej profesjonalizm oraz bardzo miła osobowość spowodowały, że przy wynajmowaniu mojego mieszkania poprosiłam Panią Magdę o pomoc w znalezieniu najemców. Wiedza Pani Magdy jest nieoceniona. Służy zawsze pomocą i dzieli się swoją wiedzą w załatwianiu dokumentów formalnych (Sąd, Notariusz, Urząd Skarbowy), co dla normalnego śmiertelnika jest "czarną magią". Pani Magda jest zawsze uśmiechnięta i życzliwa. Polecam!"

Pruszcz Gdański, 24 stycznia 2020 r.

Pan Paweł - Sprzedający nieruchomość rolną

"Konkurencja na rynku nieruchomości jest spora. Klienci mając do wyboru wielu agentów nieruchomości często nie wiedzą, jakie czynniki brać pod uwagę. Pod spotkaniu na swojej drodze zawodowej Pani Magdaleny Stanisz-Sławińskiej już wiem. Okazało się, że jest to profesjonalizm, konsekwencja w działaniu, znajomość realiów rynkowych, konsekwencja i chęć bezinteresownej merytorycznej pomocy.
Te cechy, w konsekwencji, przerodziły się w skuteczność. Z pomocą Pani Magdaleny Stanisz-Sławińskiej, szybko i skutecznie przeprowadziłem niezwykle trudną i skomplikowaną transakcję sprzedaży nieruchomości."

Warszawa, 5 luty 2020 r.

Pani Mirosława - Sprzedająca dom

"Profesjonalny pośrednik, pomocny na każdym etapie transakcji. Polecam osobom, które chcą sprzedać swoją nieruchomość. Pani Magda dopilnuje, aby sprzedaż była bezpieczna, załatwi również związane z tym wszelkie formalności"

Sopot, 7 luty 2020 r.